Astro günlük 2 Şubat 2024

 Astro günlük 2 Şubat 2024

İletişim gezegeni Merkür, hayallerin gezegeni Neptün ile olumlu bir açı yapıyor. Zihnimiz (Merkür) düşlerimize (Neptün) iyice odaklanıyor ve bize bol yaratıcılık veriyor. Yapacağımız toplantılar, önemli konuşmalardan olumlu tepkiler almamız mümkün. Muhteşem enerjilerle dolu haftanın son iş gününde (bazılarımız için) görüşmelerimizi gerçekleştirelim. Atacağımız önemli bir mail, hazırlamamız gereken bir yazı, sunum, çizerek kendimizi ifade etmemiz gereken şeyler varsa bugünü kaçırmayalım.

Sezgilerimizin had safhada yoğun olduğu bir gündeyiz. Başkalarının ne düşündüğünü, ne hissettiğini çok iyi anlayabiliriz. Sadece kendi isteklerimize değil, karşımızdakinin de arzularına kulak verirsek evrenden şahane geri dönüşler alabiliriz. Küçük bir teşekkür, iltifat, karşımızdakini gülümsetmek bize çok büyük kapılar açacaktır. Bir kişinin gününü güzelleştirmek hiç beklemediğimiz bir işimizin hızla ilerlemesine neden olacaktır.

Bugün aynı zamanda ilahi olanla çok kuvvetli bir iletişim kurabiliriz. Dua edebilir, mantra dinleyebilir, esmalardan faydalanabiliriz. Yoga ve meditasyon yaparak iç sesimize kulak verebiliriz. Sezgilerimizi, düşüncelerimizi, enerjimizi kendimizi daha mutlu etmek için kullanalım. Kendimize yapacağımız en büyük iyilik bu.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir