Astro günlük 15 Ocak 2022

 Astro günlük 15 Ocak 2022

Bugün sabah 05:21’den 19:10’a kadar Ay boşlukta ilerliyor. Merkür retrosu, Venüs retrosu, Ay boşlukta derken zorlu bir gün bizi bekliyor. Keşke camı kapıyı kapatıp dört duvar arasında izole bir gün geçirebilsek. Tabi telefona bakmadan. Sadece dinlenerek, düşünerek, gözden geçirerek kendimize bir gün ayırabilir miyiz?

Bazen ise kendimizle aşırı yalnız kalmak da rahatsız edici olabilir. Overthinking (fazla düşünme) sendromuna yakalanıp her şeyi enine boyuna çekiştirmek de bizi aşağıya çekebilir. Hayatımızda her konuda dengeyi oturtmak en mühimi. Özellikle bugün Ay İkizler burcundayken zihnimiz bir atlıkarınca gibi çılgınca dönerken ışıklar, müzikler ile kafamız iyice çorba olabilir.

İçimizde bir huzursuzluk varsa bu enerjiyi üzerimizden kontrollü olarak atmak için günümüzü planlayabiliriz. Ev temizliği, alan düzenlemesi, dolap organizasyonu gibi hem elimizi hem zihnimizi oyalayacak bir aktivite iyi gelebilir. Venüs retrosunda büyük bir dekorasyon değişikliği yapılması tavsiye edilmese de evin bir köşesini düzenleyebilir, kendimize ferah bir alan açabiliriz. Ilık bir duş, meditasyon, yoga, reiki, nefes çalışmaları ile anda kalıp zihnimizi dinginleştirmek de iyi gelebilir.

Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir