Aon ve Chubb Fransa’da dijital sigorta platformunu başlattı

 Aon ve Chubb Fransa’da dijital sigorta platformunu başlattı

Aon ve Chubb Fransa’daki KOBİ’ler için yeni bir dijital bir sigorta platformu oluşturdu. Chubb’ın 10’dan fazla sigorta ürününü sunduğu platformda sigorta satın alma süreçlerinin daha kısa sürede gerçekleştirilmesi amaçlanıyor.

Küresel sigorta ve reasürans brokeri Aon, Fransa’daki KOBİ’ler için teminat seçeneklerini sunmak ve çevrimiçi sigorta satın almak için etkin bir yol sağlamak için Chubb ile ortaklık kurdu. Fransa’daki yeni dijital platform aynı zamanda broker CoverWallet şirketi tarafından da destekleniyor. Küresel reasürans şirketi Chubb 10’dan fazla sigorta ürünü sunuyor ve platform ile sigortalı adayları daha kısa sürede satın alma işlemini gerçekleştiriyor.

‘HIZLI VE KOLAY ERİŞİM’

Aon Fransa Ticari Sigortalar Müdürü Antoine Lamy-Rested konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “KOBİ’ler için önemli bir adım olan bu yeni platform ile birlikte sigorta satın alma sürecini basitleştirmek ve sigortallarımızın temel işlerine odaklanmalarına yardımcı oluyoruz. Dijital gücümüzden yararlanarak, müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayan yüksek performanslı sigorta ürünlerine platform sayesinde hızlı ve kolay erişim sunuyoruz” ifadelerini kullandı. 

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir