Anadolu Sigorta’dan Öğretmenler Günü’ne özel kampanya

 Anadolu Sigorta’dan Öğretmenler Günü’ne özel kampanya

Anadolu Sigorta, Öğretmenler Günü’ne özel hayata geçirdiği kampanya ile, Anadolu Sigorta’dan ilk kez Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran öğretmenlere hem %5 indirim hem de 100 TL Trendyol Cüzdan hediye çeki fırsatı sunuyor.

Anadolu Sigorta, yüz yüze eğitime dönüş yapılan bugünlerde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlığını güvence altına alan öğretmenlere ‘Öğretmenler Günü’ kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında, Anadolu Sigorta’dan ilk kez Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran öğretmenler %5 indirimden yararlanırken, 100 TL Trendyol Cüzdan hediye çeki fırsatı da kazanıyor.

30 Kasım tarihine kadar düzenlenecek bireysel poliçelerde geçerli olan kampanyadan 18-55 yaş arasındaki öğretmenler faydalanabiliyor. Kampanya koşullarını sağlayan öğretmenler, OGRETMENLER21 kampanya kodu ile Anadolu Sigorta satış kanallarına başvurarak kampanyadan yararlanabiliyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanacak tedavi masraflarının sigortalı tarafından ödenmesi gereken kısmını, özel şartlar ve poliçede belirtilen teminatlar dahilinde karşılıyor. Anadolu Sigorta, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünüyle sigortalılarına birçok fayda sağlıyor. Sağlık sigortalılarına 7/24 canlı ve görüntülü sağlık danışmanlığı veren Anadolu Sigorta’nın bu hizmeti kapsamında, bireysel ve kurumsal sigortalılar, Anadolu Sigorta web sitesi üzerinden “canlı doktor görüşmesi” butonuna tıklayarak giriş yapıyor ve 7/24 canlı ve görüntülü görüşme gerçekleştirebiliyor. Bu sayede Anadolu Sigortalılar kısa sürede hekime ulaşıp sağlık sorunları için etkin ve doğru yönlendirme alabiliyor.

İlginizi Çekebilir