Anadolu Sigorta “Gençlik Konseyi” ile acentelerini geleceğe hazırlıyor

 Anadolu Sigorta “Gençlik Konseyi” ile acentelerini geleceğe hazırlıyor

Anadolu Sigorta, sigorta sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren acentelerinin genç yöneticilerini bir araya getiriyor. 

Anadolu Sigorta, uzun süredir birlikte çalıştığı köklü acentelerin genç yöneticilerinin bilgi birikimlerini ve donanımlarını artırmak amacıyla “Gençlik Konseyi” projesini hayata geçiriyor. Bu projeyle, yeni nesil yöneticilerle çalışan ve işlerini onlara devretmeyi planlayan acenteler arasından çeşitli kriterlere göre seçilen gençlerin sektörle ve Anadolu Sigorta’yla bağlarının güçlendirilmesi hedefleniyor. Gençlik Konseyi’ne özel organizasyonlar ve toplantılarla önceki neslin bilgi birikimi ve yeni neslin yeteneklerini bir araya getirerek sinerji yaratmayı planlayan Anadolu Sigorta, geleceğin çalışma sistemine de yön vermeyi amaçlıyor.

Uzun yıllardır birlikte çalıştıkları acentelerinin geleceğe hazırlanmasını önemsediklerini söyleyen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “İlk etapta 22 kişiden oluşan Gençlik Konseyi üyelerinin, dijital dönüşüm yolculuğumuza da katkıda bulunacağına inanıyoruz. Özellikle Ofisim Cepte, Kazandıran Ürünler Paketi (KÜP), Sigortam Cepte ve Sağlığım Cepte gibi dijital uygulamalarımızın güncelleştirilmesinde konsey görüşleri bizim için çok değerli olacak. Konsey üyelerinin çeşitli müdürlüklerimiz ile her ay buluşmasını sağlayarak, yeni uygulamalarımız ile ilgili değerlendirmelerini alacağız. Anadolu Sigorta Akademi üzerinden konseye özel eğitimler ve iletişimimizi güçlendirecek özel organizasyonlar da planlıyoruz. Genç sigortacıların, bir önceki neslin deneyimlerinden yararlanarak ve günümüz yetkinlikleriyle gelişerek, sigorta sektöründe daha yüksek bir potansiyelle yollarına devam etmeleri için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir