Anadolu Sigorta evcil hayvanların sağlığını güvence altına alırken sokak hayvanlarına da destek oluyor

 Anadolu Sigorta evcil hayvanların sağlığını güvence altına alırken sokak hayvanlarına da destek oluyor

Evcil hayvan sahiplerinin minik dostları için hazırladığı “Patim Güvende Sigortası” ile yoğun ilgi görmeye devam eden Anadolu Sigorta, evcil hayvanların sağlığını güvence altına alırken, sokak hayvanlarına da destek oluyor.

Anadolu Sigorta Patim Güvende Sigortası satışlarından elde ettiği gelirin bir kısmını Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği’ne (HAÇİKO) bağışlayarak yardıma muhtaç hayvanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Temmuz ayında “Patim Güvende Sigortası”nı satışa sunan Anadolu Sigorta, 6 aydan büyük, 10 yaşından küçük kedi ve köpeklerin acil tedavileri için veteriner masraflarını karşılarken, poliçeye isteğe bağlı eklenebilen Pati Plus Teminatı ile ek güvenceler sağlıyor. Pati Plus Teminatı ile acil durum dışındaki veteriner masrafları ve belirli hastalıklara yönelik tedavi giderleri için poliçe limitleri dahilinde güvence sağlayan Anadolu Sigorta, anlaşmalı veterinerlerde yılda bir defa muayene, göz ve kulak temizliği ve tırnak kesimi uygulamalarını da ücretsiz olarak sunuyor.

Pati Plus teminatlı poliçelere ilginin yoğun olduğunu ifade eden Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, satın alınan poliçelerin yüzde 65’e yakını Pati Plus teminatlı olarak düzenlendiğini ve talepler incelendiğinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya gibi illerden yoğun talep aldıklarını belirtti. Gören, 25-55 yaş arası kişilerin ürüne daha fazla ilgi gösterdiğini belirterek önümüzdeki dönemde de ilginin artarak devam edeceğini ve satışlarının artacağını düşündüğünü söyledi.

İlginizi Çekebilir