Anadolu Sigorta B2B Excellence Awards’ta TSS kategorisinde ödüle layık görüldü

 Anadolu Sigorta B2B Excellence Awards’ta TSS kategorisinde ödüle layık görüldü

Anadolu Sigorta, B2B Excellence Awards’ta Tamamlayıcı/Özel Sağlık Sigortası kategorisinde “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” seçildi.

Anadolu Sigorta, önemli bir ödülün daha sahibi oldu. Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliğiyle ve Deloitte Türkiye’nin katkılarıyla gerçekleştirilen, B2B Excellence Awards’ta Tamamlayıcı/ Özel Sağlık Sigortası kategorisinde ödüle layık görülen Anadolu Sigorta, 19 farklı kategoride belirlenen “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları”ndan biri oldu.

Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı seçildikleri B2B Excellence Awards’ın “Tamamlayıcı/ Özel Sağlık Sigortası” kategorisinde ödül kazanmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, “Sağlık sigortaları alanında oldukça geniş bir kitleye sahip olmakla beraber, sektördeki payımızı her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Bu noktada mevcut ve potansiyel müşterilerimizin bize olan güveni oldukça önem taşıyor. Ekip olarak bu güveni ve sadakati üst seviyelerde tutmak ve elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışmaya devam ediyoruz. Marketing Türkiye, Kuantum ve Deloitte aracılığıyla aldığımız bu ödülün de başarımızın önemli bir göstergesi olduğuna inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir