Anadolu Hayat Emeklilik’ten Hipokid müşterilerine özel kampanya

 Anadolu Hayat Emeklilik’ten Hipokid müşterilerine özel kampanya

Anadolu Hayat Emeklilik, çocuk aktivitesi arayan aileler için çözümler sunan dijital platform Hipokid üzerinden Çocuğum için BES ürünü satın alan müşterilerine özel bir kampanya hazırladı. 7 Nisan 2024 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Şirket, Çocuğum için BES ürünü ile çocuklarının geleceği için yatırım yapmaya başlayan müşterilerine 300 liraya varan ek katkı payı hediye ediyor.

Anadolu Hayat Emeklilik, dijital platformlar ile iş birlikleri yapmaya ve bunları yenilikçi uygulama ve kampanyalarla desteklemeye devam ediyor. Çocuklarına en uygun aktiviteleri arayan aileleri aktivite sağlayan markalar ile buluşturan dijital platform Hipokid ile iş birliği gerçekleştiren Anadolu Hayat Emeklilik, Çocuğum için BES ürününü Hipokid üzerinden AHE dijital kanallarına geçerek satın alan yeni müşterilerine özel bir kampanya başlattı.

Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen.

7 Nisan 2024 tarihine kadar Hipokid internet sitesinde yer alan Kampanyalar sayfasındaki (https://www.hipokid.com/campaigns) Çocuğum için BES tanıtım görseline ulaşan ebeveynler, Anadolu Hayat Emeklilik dijital kanalları üzerinden dakikalar içerisinde çocuklarının geleceği için bugünden tasarruf yapmaya başlayabiliyorlar. Üstelik Çocuğum için BES ürününü satın alan müşterilerimiz, ilk ay düzenli katkı payı tutarının aylık karşılığı 500 TL ve 1.000 lira arasında olan bireysel emeklilik hesapları için 150 lira; 1.000 lira ve üzerinde olan hesaplar için 300 lira tutarında ek katkı payı ödülü de kazanıyor.

Çocukları için bugünden harekete geçerek geleceklerine yatırım yapmaya başlayan ailelere ulaşmayı önemsediklerini açıklayan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen, “Yeni iş ortaklıklarımız vasıtasıyla, çocuklarının geleceğini düşünen aileler ile tam da onların ihtiyaçlarını karşılayacak Çocuğum için BES ürünümüzü buluşturmaya devam ediyoruz. Ürünümüze, müşteri kitlesi Çocuğum için BES ürünümüzün fayda sağladığı grupla aynı olan Hipokid platformu üzerinden ulaşılabilir olmasını çok değerli buluyoruz. Önümüzdeki dönemde de dijital platformlardaki görünürlüğümüzü artırmaya ve yeni iş birliklerimizi heyecanla duyurmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir