Allianz Türkiye, en prestijli reklam ve pazarlama ödüllerini topladı

 Allianz Türkiye, en prestijli reklam ve pazarlama ödüllerini topladı

Allianz Türkiye, reklam ve pazarlama çalışmaları ile Kristal Elma Ödülleri’nden iki gümüş, The Hammers’tan ise iki gümüş ve iki bronz ödül alarak, toplam altı ödüle layık görüldü.

Allianz Türkiye, prestijli pazarlama ödüllerine layık görülmeye devam ediyor. Kristal Elma Ödülleri’nde “Hayat nasıl gelirse gelsin Allianz bugün, yarın seninle” mesajını verdiği son reklam kampanyası “İşimiz Yaşamak” filmiyle “Film, TV ve Sinema” bölümü altındaki “Banka, Sigorta ve Finansal Hizmetler” kategorisinde ve “Çisilsu Nine” radyo spotuyla “Radyo ve Ses” bölümü altındaki “Sektörel” Kategorisinin “Hizmet” alanında iki gümüş ödülün sahibi oldu. The Hammers Ödülleri’nde ise; “Sigorta Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” ve “En İyi CX Takımı” kategorisinde gümüş ödül alırken, “En İyi Video İçerik Pazarlama Takımı” ve “Optimum Bütçe ile Harikalar Yaratanlar” kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı, çalışmalarının böylesi önemli ödüllere layık görülmesinden mutluluk duyduklarını belirterek, “Markamızın yenilikçi ve vizyoner yapısından güç alarak tüm faaliyet alanlarımızın merkezine müşteri odaklılık yaklaşımını koyuyor, müşterilerimizin hayatları boyunca ihtiyaç duydukları her an yanlarında olabilmeyi önemsiyoruz. Ortaya koyduğumuz yaratıcı projelerin ve müşteri odaklı yaklaşımımızın takdir görmesi bizler için büyük bir gurur. Hayata geçirdiğimiz projelerimiz ve kampanyalarımızla aldığımız bu ödüllerle, çabalarımızın karşılıksız kalmadığını görüyor, daha iyisini ortaya koymak için ekip olarak motive oluyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir