Aegondirekt’ten Ramazan Bayramı’na özel indirim

 Aegondirekt’ten Ramazan Bayramı’na özel indirim

Aegondirekt, Kredi Hayat Sigortası poliçelerinde bankalara oranla yüzde 40’a varan indirim sağlayacağını duyurdu. Ayrıca firma, kredi alan veya almayı düşünenlere hem 0850 222 34 66 numaralı Çağrı Merkezi hem de blog sayfası aracılığıyla asistanlık hizmeti de veriyor. 

Aegondirekt, Bayram Kredisi kullanacaklara, Kredi Hayat Sigortası poliçelerini avantajlı fiyatlara yaptırabilme imkanı sağlıyor. Bankalar, bu bayramda da düşük faiz oranları ve taksit erteleme imkanları ile bayrama özel kampanyalarını duyurmaya başladı. Kredi kullananların beraberinde kredi hayat sigortası da yaptırmaları gerekiyor. Ancak sanılanın aksine, Kredi Hayat Sigortası poliçesinin kredi kullanılan bankadan yaptırılması gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Yasal olarak tüketicilerin, poliçelerini banka dışından da satın alabilme hakkı mevcut. Müşterilerine bu noktada önemli bir avantaj sunan Aegondirekt, Kredi Hayat Sigortası poliçelerinde bankalara oranla yüzde 40’a varan indirim sağlıyor. Ayrıca firma, kredi alan veya almayı düşünenlere hem 0850 222 34 66 numaralı Çağrı Merkezi hem de blog sayfası aracılığıyla asistanlık hizmeti de veriyor.

Bankaların bayrama özel kredi kampanyalarından yararlanmak isteyen tüketicilerin karşısına önemli bir masraf kalemi olarak “Kredi Hayat Sigortası Poliçesi” çıkıyor. Aegondirekt, Bayram Kredisi kullanacaklara, Kredi Hayat Sigortası poliçelerini, ortalama yüzde 40’a varan indirimli fiyatlara yaptırma fırsatı sunuyor.  www.aegondirekt.com.tr adresini ziyaret edenler, kendilerine özel olarak oluşturulan Kredi Hayat Sigortası tekliflerini sadece 1 dakikada hesaplı ve pratik yoldan alabiliyor. Böylece tüketiciler, kredi masraflarının bir kısmını Aegondirekt avantajıyla kapatıyor.

KREDİ KULLANACAKLARA REHBER OLMAYA DEVAM EDİYOR

Kredi araştırması yapanlar Aegondirekt Blog sayesinde akıllarına takılan pek çok soruya yanıt bulabiliyor. Özellikle 30 günlük cayma hakkı konusundaki detayları ve yasal haklarını öğrenmek isteyen binlerce ziyaretçi her hafta blog.aegondirekt.com.tr’nin güncel içeriklerini takip ediyor.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir