3. FAIR Reasürans Forumu Milli Re’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek

 3. FAIR Reasürans Forumu Milli Re’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek

Milli Re’nin ev sahipliğinde bu yıl üçüncüsü yapılacak FAIR Reasürans Forum, “Yükselen enflasyonun etkisi ve reasürans/sigorta sektörünün dayanıklılığı” başlığı ile düzenlenecek.

Milli Re’nin ev sahipliğinde 3’üncüsü yapılacak olan FAIR Reasürans Forum, 22-23 Eylül 2022 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de “Yükselen enflasyonun etkisi ve reasürans/sigorta sektörünün dayanıklılığı” başlığı ile düzenlenecek. FAIR Reasürans Forum, son dönemde yükselen enflasyon eğiliminin yanı sıra yükselen jeopolitik gerilim ve tedarik zincirlerinin bozulmasının sigorta sektörüne etkileri ile zorlukların ve fırsatların neler olduğu ve kanun düzenleyicilerin oluşabilecek zorlukların azaltılmasına yardımcı olmak için nasıl uyum sağlayabileceği hakkında tartışmalar yapılacak.

FAIR Pool’a üye ülkelerde faaliyet gösteren sigorta ve reasürans şirketlerinin yanı sıra düzenleyici otoriteler, derecelendirme kuruluşları, reasürans/sigorta brokerleri ve sigorta ile ilgili diğer hizmet sektörlerinden tanınmış, deneyimli konuşmacıların katılacağı forum sektör temsilcilerine geniş bir network imkanı sunacak.

3 ana oturum altında gruplandırılan Forum’daki konu başlıkları ise şu şekilde:

1. Oturum: Endüstrinin ekonomik zorluklarla başa çıkmasına yardımcı olmada düzenleyicilerin rolü

2. Oturum: Ekonomik yavaşlama ve artan enflasyon nedeniyle reasürans/sigorta şirketlerinin karşılaştığı tehditler

3. Oturum: Tedarik zinciri konularının reasürans/sigorta üzerindeki etkisi

Forum ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir