Astro günlük 28 Ekim 2023

 Astro günlük 28 Ekim 2023

Bugün saat 23:23’te Boğa burcunun 5. derecesinde bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Tutulmalar kozmosta yoğun enerjiler yaratırken biz bu enerjilerle mücadele etmeyi değil, hayatımızı değiştirmek için onları kullanmayı tercih ediyoruz. Peki, bugün neler yapalım? Bedenimiz ve zihnimiz arasında tekrar bağlantı kurmak için meditasyon, yoga, reiki, nefes çalışmalarımızdan herhangi birini ya da daha fazlasını mutlaka yapıyoruz. Tutulma ile kendimizi tekrar akort edeceğiz ve önümüze odaklanacağız. O yüzden bugün kendimize ekstra vakit ayırmamız çok önemli.

Boğa burcu düşünme ve dikkat gerektiren bazı yaşam kararları ve problemler karşısında, en basit yaklaşımı benimsememiz konusunda bizi teşvik ediyor. Bugün mutlaka doğayla bağlantı kuralım. Zihnimizi ve kalbimizi dinginleştirmek için orman ya da deniz davası almak veya yürüyüşe çıkmak çok iyi gelecektir. Kentsel bir bölgede yaşıyorsak yapay ışık ve seslerin uyarıcılarından uzaklaşmamız gerekiyor. Boğa burcundaki dolunay ışığının bize huzuru getirmesi için yıldızların altında oturalım. Bu sessizlikte aradığımız cevapları bulacağız. En basit çözümün en doğru çözüm olduğuna güvenelim. Bu sadeliğe teslim olalım ve hayatımızdaki tüm kaosların arasında tutulmanın bize biraz huzur getirmesine izin verelim. Akrep – Boğa tutulma döngüsü kapanırken artık bize hizmet etmeyen her şeyi serbest bırakmamız gerekiyor. Bir çiçeğin kuruyan taç yaprağı ile vedalaşması gibi bırakalım gitsin; çünkü zamanı geldi.

Tutulma anında, öncesinde veya sonrasında mutlaka tüm kalbimizle dua edelim 💖 Ülkemiz için, hayvanlar için, çocuklar için, hastalar için, ailemiz için, sevdiklerimiz için, dünyevi isteklerimiz için, tekamülümüzün artması için. Tüm saf niyetimizle içimizden ihtiyacı olan herkes için edelim. Kağıdı kalemi alıp duygularımızı, düşüncelerimizi, isteklerimizi yazalım. Yazmak etkiyi arttırır, farkındalık sağlar, bize kendimizi hatırlatır. Biz farkında olmadan kader ağlarını örüyor, mucizeler hazırlıyor. Hepsi geçecek evet. Ama bundan daha önemlisi içimizdeki o saf çocuğu bulmak. O saflıkla, temizlikle, sevgiyle bağlantı kurmak, hatırlamak, unutmamak.

Ay tutulması bize bolluk, bereket ve mucizeler getirsin!

Sevgiyle kalın.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir