Astro günlük 17 Nisan 2024

 Astro günlük 17 Nisan 2024

Venüs – Kuzey Ay Düğümü Koç burcunda kavuşuyor. Bugün konuştuğumuz, tanıştığımız kişilere oldukça dikkat edelim. Hayatımızda önemli rol oynayacak, bize yol gösterecek kişiler olabilirler. Kurduğumuz diyaloglara, yan masadan duyduklarımıza, izlediğimiz filmde geçen bir repliğe de dikkat! Uzun süredir aradığımız yanıtlar bize bu vesilelerle gelebilir. İlla aksakallı dede aramaya gerek yok. Zaten her şey Yaradan’ın eseri, O’ndan geliyor.

Rüzgarı arkamıza alıp tam yol ileri gidiyoruz. Hayatımızı kökten etkileyecek, mühim kararlarımızı alırken gökyüzünden gelen yardım eli sayesinde önümüzü daha iyi görebiliriz. Özellikle ikili ilişkiler konusunda önemli adımlar atabilir, eğer bir ilişkimiz yoksa kaderimizde yer alan kişi ile tanışabiliriz. Kuzey Ay Düğümü hayatımızda daha ileriye gitmemiz için kazanmamız gerekenleri temsil eder. Ve elbette ki partnerimiz bu yolda başrolü oynar.

Kiminle görüşürsek, birlikte olursak o kişiden etkileniriz, yansıtırız. O nedenle sadece vakit geçirmek, oyalanmak için bize bir şey katmayan insanları hayatımızda tutmamalıyız. Bu kavuşum sayesinde partnerimizle olan ilişkimiz, sohbetlerimiz bizi daha ileriye taşıyabileceğinden konuşmamız gereken konuları masaya yatırabiliriz.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir