Astro günlük 11 Şubat 2024

 Astro günlük 11 Şubat 2024

Kova yeni ayının getirdiği değişikliklerle kabuğumuzu kırmak için farklı bir yol deneme isteği içimizde filizlenebilir. Bunun için aklımızda yaratıcı fikirler uçuşurken, karşımızdaki kişide aynı heyecanı görmediğimizde moralimiz bozulabilir ve tekrar enerjimiz düşebilir.

Bir takım olmak, partner olmak ayrı güzellikte duygular barındırsa da bazen bireyselliğin tadını çıkarmayı öğrenmemiz gerekiyor. Tam bir Kova özelliği; birlik olmayı ayrı, bireysel olmayı ayrı sever. Hayata bizimle aynı yerden bakmıyor diye kimseyi suçlayamayız. Hatta hayatımıza farklı bir bakış açısı katmak için bunu kullanmalıyız. Elbette ki bu kişi bizi aşağı çekmek için çabalamıyorsa.

Bir kişiyle aynı fikri paylaşmamak ayrı, kendisi yapamayacağı bir şeyi bizim de denememizi istememesi ayrı. Aile, arkadaş, sevgili fark etmez bizi yeren, küçük gören kimse çevremizde bulunmamalı. Eleştirinin dozajı ve yapıcı olması önemli. Parmakla gösterilen başarılı insanların en büyük özelliği kendilerine inanmaları ve denemeleri. Ve kimse bir günde başarılı olmuyor. Deneye yanıla, düşe kalka kendi ayağına uyan ayakkabıyı bulup onunla devam ediyor.

Sevgiyle kalın.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir