Astro günlük 1 Nisan 2024

 Astro günlük 1 Nisan 2024

Yepyeni bir aya, haftanın ilk günü ile başlıyoruz. Yeni rutinler, başlangıçlar için gayet istekli, motive olabiliriz. Bugün aynı zamanda Koç burcunda Merkür retrosu başlıyor. Yine de bu hevesimizi kırmasın. Hayatımızı retrolara göre yaşamaya kalkarsak hiç ileri gidemeyiz. Klasikleşmiş, artık hepimizin ezberlediği retro kurallarına dikkat edersek, sağlıklı ve mutlu bir retro geçireceğimizden hiç şüphem yok.

8 Nisan Pazartesi (yani haftaya Pazartesi) 19˚ Koç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmasının etkileri hafiflerken, Güneş tutulması etkileri artıyor. İki tutulma arasında çok önemli enerji koridorundayız. Düşüncelerimize dikkat etmeliyiz. Bu koridorda zaman daha hızlı akıyor, olaylar çok daha hızlı tezahür ediyor. Olmasını istediğimiz ve gerçekleştirmeye niyet ettiğimiz her ne ise dörtnala koşma arzusunu içimizde hissedebiliriz. Kendimizi açalım, duvarlarımızı kaldıralım.

3 Nisan’da Balık’taki Venüs ile Neptün kavuşacak. İlham perileri yanımızda, yeteneklerimizi sergilemek için plan yapabiliriz. Hafta boyunca günden güne modumuzun değişme potansiyeli var. Cuma günü ise Venüs Koç burcuna geçecek. Aynı gün Güneş, Kuzey Ay Düğümü ile Koç burcunda kavuşacak. Bir anda yüzümüzü geleceğe dönüp, köklü değişikler yapabiliriz.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir