TARSİM yeni hizmet binasında

Açılışın ev sahipliğini, Tarım Sigortaları Havuz Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu ve Genel Müdür Yardımcısı Zeki Karakurt üstlendi.

Yeni binanın açılış organizasyonuna, Başbakanlık Hazine Müsteşar Yardımcısı ve Tarım Sigortaları Havuzu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Genç, Tarım Sigortaları Havuzu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Mehmet Fethi Güven, Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nden Daire Başkanı Erdal Altuncu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkilileri, Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Süreyya Çetin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramazan Ülger, Yönetim Kurulu Üyeleri Can Akın Çağlar, Fikrettin Aksu, Fahri Altıngöz, Bülent Somuncu, A. Ceyhan Hancıoğlu, Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreteri Mehmet Akif Eroğlu, Milli Reasürans Genel Müdürü Hulki Yalçın, üye sigorta şirketlerinin üst düzey yöneticileri ile tarım ve reasürans departmanlarının yöneticileri, yetkilileri ve Genel Müdürlük çalışanları katıldı.

Yaklaşık 6 ay süren yoğun hazırlıkların ardından son noktaya ulaşılan hizmet binası, 3 bin m2’lik alana yayılıyor ve toplam 6 kattan oluşuyor. Proje, çalışma ve dinlenme alanları, toplantı ve eğitim salonları, açık alanları ile çalışanların daha konforlu koşullarda, huzurla ve güvenle çalışabilmelerini sağlamak, verimliliklerini, üretkenliklerini artırmak, bu sayede üreticiye maksimum düzeyde hizmet sunmak amacıyla hayata geçirildi.

Yorum yazın