Sigorta acentelerine özel hazırlanmış web ve crm yazılımı: Poligorta

 Sigorta acentelerine özel hazırlanmış web ve crm yazılımı: Poligorta

Sigorta yaptırmak isteyen kişiler ile sigorta acentelerini buluşturan eski bisigortaci.com ekibi, bu seferde karşımıza farklı bir proje ile çıkıyor. Ekip bugün itibari ile sigorta acentelerinin dijital mecralarda pazarlama faaliyetlerine başlamaları için poligorta.com’u kurduğunu duyurdu.

Poligorta, dijital mecralardaki en iyi sigorta pazarlama faaliyetini gerçekleştirmeyi ve sigorta acenteleri için potansiyel satış süreçlerini başarılı bir şekilde yönetmesini amaçlıyor.

“Dijital mecralarda sigorta acentelerinin, diğer şirketler ile rekabet etme olasılıklarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Poligorta ekibi ile çalışan sigorta acentelerine özel dijital yol haritaları belirliyoruz. Minimum maliyetlerle daha çok müşteri kazanmaları için dijital pazarlama faaliyetlerini yönetiyoruz. Bunun yanı sıra; sigorta acentelerinin dijital pazarlama çabalarını iyileştirmek ve otomatikleştirmek için zamandan ve paradan kazanç sağlıyoruz.”

ACENTELERE ÖZEL ÖZELLİKLER

Poligorta yazılımı acentelere sadece web site yazılımı sunmuyor, sigorta acentelerinin ,online ortamda müşteriler ile temas kurduktan sonra , tüm müşteri süreçlerini takip etmeleri için yazılımın içinde basitleştirilmiş crm yazılımı ve ön muhasebe programı bulunuyor.  Ayrıca müşteriler acentenin web sitesi üzeriden kendi poliçelerine ulaşabiliyor.

  • Müşteri takip sistemi
  • Randevu planlama 
  • Teknik personele görev atama
  • Komisyon hesaplaması
  • Potansiyel müşteri alarmı
  • Müşteri özelinde bildirim, sms, mail gönderme
  • Vadesi gelen poliçe için hatırlatma sistemi
  • Gelişmiş raporlama (Şirket, ürün, personel)

Ek olarak isteyen acenteler, personel özlük hakları, bordro dökümanlarını saklamak, izin ve performan yönetimi için ik eklentiside sunuyor.

1.000 LİRAYA KADAR KOMİSYON YOK

Sigorta  acenteleri, poligorta ekibinden yazılım hizmeti aldıktan sonra (google reklamları için herhangi bir komisyon ödemiyor (1000 ₺ bütçeye kadar ). Ek olarak poligorta ekibinin sosyal medya tasarım hizmeti alan acenteler bu seferde sosyal medya üzerinden yapılan reklamlardan herhangi bir komisyon ödemiyor. (1000 ₺ bütçeye kadar)

KORONA SEBEBİYLE İLK 3 AY ÜCRETSİZ

Corona virüsünden sonra bir çok sigorta acentesi dijital mecralara yatırım yapma kararı aldı. Bizde bu süreci fırsata çevirmek istemedik ve dijital mecralara atılmak isteyen sigorta acenteleri ilk 3 ay herhangi bir ücret ödemeden yazılımı kullanmaya başlayabilirler.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir