Quick Sigorta’nın yaptırdığı 32 derslikli modern ilkokul gelecek ay tamamlanıyor

 Quick Sigorta’nın yaptırdığı 32 derslikli modern ilkokul gelecek ay tamamlanıyor

Quick Sigorta’nın Antalya’nın Alanya ilçesindeki çocukların eğitime katkı vermek için başlattığı 32 derslikli modern ilkokul projesinde son dönemece girildi. Okul inşaatının bir aksilik çıkmazsa gelecek ay tamamlanması bekleniyor.

6 Aralık 2019 tarihinde Alanya Mahmutlar Beldesi’nde temeli atılan Quick Sigorta İlkokulu çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 32 derslikli okulun yapım çalışmalarını denetleyen Matger İnşaat Genel Müdürü Ahmet Babacan çalışmaların planlanan takvim çerçevesinde sürdüğünü belirterek, “Mayıs ayı içinde tamamlanmasını öngörüyoruz. Bugüne kadar planlanan inşaat takviminde bir aksama olmadı” şeklinde konuştu.

KUTLAMAK İÇİN ALANYA’DA BULUŞACAĞIZ

Quick Sigorta özellikle eğitim alanında büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ise çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, “Kuruluşumuzdan bu yana verdiğimiz sözleri tutan bir çalışma anlayışımız vardı. Bu aynı zamanda sigortacılık dışındaki çalışmalarımız için de geçerli. Eğitime verdiğimiz önemin sözde kalmaması için kararını aldığımız ve tüm acentelerimizin adına yapımına başladığımız İlkokulun çalışmaları tüm hızı ile sürüyor. Mayıs ayı itibarı ile inşaatın tamamlanmasını bekliyoruz. Okul kullanıma hazır hale geldiğinde yine hep birlikte bunu kutlamak için Alanya’da buluşacağız” dedi.

İlginizi Çekebilir