Murat Güven, yeni kurulan Insureflex’te Teknik, Reasürans ve Hasardan Sorumlu Direktör oldu

 Murat Güven, yeni kurulan Insureflex’te Teknik, Reasürans ve Hasardan Sorumlu Direktör oldu

Murat Güven, Insureflex Sigorta ve Reasürans Brokerliği’ne Teknik, Reasürans ve Hasardan Sorumlu Direktör olarak göreve geldi.

Murat Güven, sigorta sektöründe yeni kurulmakta olan Insureflex Sigorta ve Reasürans Brokerliği’ne Teknik, Reasürans ve Hasardan Sorumlu Direktör olarak göreve getirildi. 

MURAT GÜVEN KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi’nde Sigortacılık bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi’nde İşletme bölümünü tamamlayan Murat Güven, Beykent Üniversitesi Pazarlama alanında Yüksek Lisans eğitimi aldı. Sektörde 16 yıllık bir tecrübe ve deneyime sahip olan Güven, sırasıyla Sompo Japan Sigorta Hasar Departmanı’nda Uzman, Ankara Sigorta Hasar Departmanı’nda Uzman, BMS Endüstriyel Temizlik Restorasyon’da Yöneticilik, Inter Partner Assistance’de Endüstriyel Hasar Müdür Yardımcısı, Euro Sigorta’da Hasar Müdür Yardımcısı, IUC Sigorta ve Reasürans Brokerliğinde Teknik, Reasürans ve Hasardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, En son RS Hasar Çözümlerinde Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir