Koru Sigorta’dan Anıtkabir ziyareti

 Koru Sigorta’dan Anıtkabir ziyareti

Koru Sigorta üst yönetimi, Cumhuriyetimizin 100.yılı etkinlikleri kapsamında Anıtkabir’e resmi ziyaret düzenledi.

Kuruluşundan bugüne müşteri odaklı hizmet anlayışı, farklı ihtiyaç ve beklentilere yönelik yüksek hızlı çözümleri ile tüm paydaşları için sürdürülebilir katma değer yaratarak tercih edilen bir sigorta şirketi olma misyonuyla çalışan Koru Sigorta, 3 Ekim tarihinde, şirket ortaklarından Erhan Çiftcioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cantekin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Erdoğan Çiftcioğlu, Genel Müdür Kasım Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri, üst yönetim, ziyarete katılan çalışanları, acenteleri ve iş ortaklarıyla birlikte bir araya gelerek Anıtkabir’de resmi tören düzenledi.

KORU SİGORTA ANITKABİR ANI DEFTERİNİ İMZALADI

Anıtkabir Aslanlı Yol’dan yürüyüşe başlayan Koru Sigorta ailesi Atatürk’ün mozolesine çelengini bıraktı. Saygı duruşunun ardından Erhan Çiftcioğlu Anıtkabir anı defterine Koru Sigorta ailesi adına “Cumhuriyetimizin Kurucusu Aziz Atatürk, Bugün, en büyük eserim dediğiniz Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamak ve size minnetlerimizi sunmak adına Koru Sigorta Ailesi olarak huzurundayız. Çağdaş bir ulus yaratma ilkeniz doğrultusunda Cumhuriyetimizin kazanımlarının yeni yüzyılda da artarak devam etmesi için üzerimize düşen görevleri yerine getireceğimize huzurunda söz veriyoruz. Aziz hatıranız önünde saygı ile eğiliyor, minnetlerimizi sunuyoruz. Ruhun şad olsun” metni yazarak resmî tören tamamlandı. Ardından tüm katılımcılar Anıtkabir Müzesi’ni gezip duygu dolu anlar yaşayarak Anıtkabir’den ayrıldı.

ACENTELERE ÖZEL 100. YIL HEDİYESİ

Koru Sigorta Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlama etkinlikleri kapsamında 01 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında düzenlenen tüm ürünlerde (Zorunlu ürünler hariç) acentelerine hiçbir koşul öne sürmeden ek komisyon kampanyası düzenledi.

İlginizi Çekebilir