KASIDER’den genç kadın sigortacılar için dijital eğitim yolculuğu

 KASIDER’den genç kadın sigortacılar için dijital eğitim yolculuğu

KASIDER, genç kadın sigortacılar için COVID-19 sürecinden daha donanımlı çıkmalarını sağlamak adına dijital eğitim yolculuğunu başlattı.

KASIDER (Kadın Sigortacılar Derneği) teknolojinin odak noktası haline gelmesiyle birlikte genç kadın sigortacılar için dijital eğitim yolculuğunu başlattı. Dernek tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

“COVID-19 salgınının günlük hayat akışımızı değiştirip, teknolojiyi odak noktamız haline getirmesiyle dijital dönüşüm hepimiz için kaçınılmaz oldu. Bu doğrultuda KASIDER olarak genç kadın menteelerimizin COVID-19 sürecinden çok daha donanımlı çıkmalarını sağlamak adına hem mesleki hem de özel yaşamlarını besleyecek bir “Dijital Eğitim Harekatı/Yolculuğu” kurguladık. Bu kapsamda genç menteelerimiz, kriz yönetiminden Mindfullness’a, liderlik sorumluluğundan psikolojik güvenlik yaratmaya kadar çok çeşitli konuları, Öğrenme Kanalı’mızdan takip ederek, kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilecekler.

KASIDER olarak genç kadın meslektaşlarımızı desteklemeye devam edeceğiz, siz de bizi takip etmeye devam edin. Sektörde güzel şeyler yapmak için çalışıyoruz.”

İlginizi Çekebilir