IKEA ve Lego’dan en eğlenceli depolama çözümü

 IKEA ve Lego’dan en eğlenceli depolama çözümü

Yenilikçi depolama fikirleriyle tanınan IKEA, LEGO ile işbirliği yaptı ve ortaya çocuklar ile ebeveynleri için yepyeni ve eğlenceli bir depolama çözümü çıktı. Karşınızda BYGGLEK koleksiyonu.

Lego ve IKEA’nın, oyunu teşvik etmeyi ve evdeki depolama alanlarını daha fazla eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan bu ortak çalışması, üstte ve önde LEGO çıtçıtları bulunan saklama kutuları ve 201 parça LEGO tuğlalarından oluşuyor.

BYGGLEK koleksiyonu, çocukların eşyalarını toplarken harcadıkları zamanı oyun sürelerine dahil etmelerine olanak tanıyor. Çocuklardan sık sık oyun oynadıktan sonra oyuncaklarını kaldırmaları istenirken, sınırlı sayıda üretilen parçalar, işlevsel olduğu kadar oynanabilir de olan eğlenceli depolama çözümleri sunuyor.

ikea-lego-BYGGLEK

IKEA’nın İsveç tasarımcısı Andreas Fredriksson ”IKEA’da her zaman oyunun gücüne inanıyoruz. Oyun; keşfetmemize, denememize ve hayal etmemize olanak tanıyor” diyor. Ayrıca, BYGGLEK koleksiyonu diğer IKEA ürünleriyle mükemmel uyum sağlayarak çocukların yaratıcılığının evde benzersiz bir dekorasyon parçası haline gelmesini mümkün kılacak.

Koleksiyon 1 Ekim’den itibaren Ikea mağazalarında ve çevrimiçi olarak satışa sunulacak.

Avatar

Gizem Tufan

İlginizi Çekebilir