Çiftçilere özel emeklilik Türkiye Hayat Emeklilik’te

Çiftçilere özel emeklilik Türkiye Hayat Emeklilik’te

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik tarıma verdiği desteği sürdürüyor. Türkiye Hayat Emeklilik çiftçilere özel hazırladığı bireysel emeklilik planı “Çiftçime BES”i hayata geçirdi. Tamamen çiftçilere özel hazırlanan ürün, uygun katkı payı avantajlarıyla birikim imkânı sunuyor.

Türkiye Hayat Emeklilik toprağa can veren çiftçilerimizin geleceğini Çiftçime BES ile güvence altına alıyor. Çiftçilerimize küçük birikimlerle büyük yarınlar sunan Çiftçime BES, hasat dönemine göre birikim yapabilme imkânın yanı sıra ara verme kesintisi ve peşin giriş aidatı olmaması ile öne çıkıyor.

Çiftçime BES ile yarınları için bugünden biriktirmeye başlayan çiftçilerimiz; faizli ve faizsiz fon seçenekleri ile birikimlerine değer katarken; %30 devlet katkısıyla yarınlarını güvence altına alıyor. Çiftçime BES’de aylık olarak yatırılan her 450 lira, %30 devlet katkısı ile 585 lira olarak değerleniyor.

Çiftçime BES ürünü ile ilgili konuşan Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürü Taha Çakmak, “Ülkemizin geleceği tarım, tarımın geleceği ise canla başla toprağı işleyen çiftçilerimiz. Ülkemizde sürdürülebilir tarımın devamlılığı için tüm gücümüzle çiftçimizin arkasında durmaya devam ediyoruz. Tarım sigortalarına verdiğimiz desteğimizi şimdi çiftçilerimize sunduğumuz BES planı ile güçlendiriyor, geleceklerini güvencemiz altına almaktan mutluluk duyuyoruz“ dedi.

ÇİFTÇİMİZE ÖZEL ÖDEME PLANI

Çiftçime Ben’de katkı payı ödemeleri, aylık ödeme planına ek olarak 3 aylık, 6 aylık veya yıllık olarak yapılabiliyor. Ayrıca tercihe göre katkı payı tutarı banka hesabından ya da kredi kartından her ay düzenli olarak tahsil edilebiliyor.

Çiftçime BES; indirimli checkup hizmeti, diş ve göz sağlığı hizmetleri ve optik indirimlerin yanı sıra akaryakıt indirimi gibi birçok yaşam kulübü ayrıcalıklarından faydalanma imkânı da sunuyor.

Türkiye Hayat Emeklilik ’in Çiftçime BES ürününden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve çiftçi kayıt sisteminde kayıtlı çiftçiler faydalanabiliyor. Ürünü ile ilgili bilgi Ziraat Bankası şubelerinden alınabiliyor.

Yorum yazın