Astro günlük 8 Mayıs 2022

 Astro günlük 8 Mayıs 2022

Kendimize, evimize vakit ayırmak isteyeceğimiz bir gündeyiz. Evrende her şeyin bir enerjisi vardır. Pozitif enerjiyi kullanmak, hayatımıza daha çok çekmek, rahat bir şekilde akmasına izin vermek için uygulayabileceğimiz bir sürü nokta var. Kullandığımız kelimelere dikkat etmeli, yaşadığımız alanı ona göre düzenlemeli, görüştüğümüz insanlarla paylaştıklarımıza özen göstermeliyiz.

Mesela uyuduğumuz, oturduğumuz, çalıştığımız, yemek yediğimiz alanların bize verdiği enerjisini göz ardı etmemeliyiz. Bu alanlar derli toplu olmalı, ortalıkta fazla eşyalarla dağınıklık yaratmamalıyız. Bugün bu alanları düzenleyebiliriz. Giymediğimiz, yüzüne bakmadığımız giysileri ayırıp ihtiyacı olanlara verebiliriz. Bozuk parçaları tamir edebiliriz.

Zihnimizden geçen düşünceleri izlemeye çalışalım, onların farkında olalım. En çok dalıp gittiğimiz, bizi meşgul eden konuları farkında olup çözümleyebiliriz. Daha önceden yaşanmış diyalogları zihnimizde tekrar tekrar farklı versiyonlar ile canlandırmanın bize ne hissettirdiğini bulmalıyız. Kendimizi tanımak, bizi mutlu eden şeyleri keşfetmenin ilk adımıdır. Ve biz kendimizi mutlu etmeyi bilmedikçe kimse bunu başaramaz.

Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir