Astro günlük 7 Şubat 2022

Astro günlük 7 Şubat 2022

Cesareti, aksiyon almayı temsil eden Mars, sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri temsil eden Uranüs ile olumlu bir açı yapıyor. Hafta genelinde etkili olacak bu açıyı özellikle Pazartesi ve Salı günleri verimli bir şekilde kullanabiliriz. Peki neler yapabiliriz?

Merkür retrosunun da bitişi ile birlikte retro günlerinde aklımıza gelen ama başlatmadığımız işlere konsantre olma vakti geldi. Harekete geçmek, girişimlerde bulunmak için bugün ve yarını kullanabiliriz. Zafer elde etme, başarıya ulaşma şansımız oldukça yüksek. Motivasyonumuzu yükseltip işe koyulalım.

İçimizde bir şeylerin kıpırdandığını hissedebiliriz. Daha önce kimsenin gitmediği bir yoldan gitmek için doğru zaman. Eğer aklımızın köşesinde cesaret edemediğimiz bir plan varsa sürpriz hamleler yapabiliriz. İnisiyatif alıp kendimizi gösterebiliriz. İletişim gezegeni Merkür, Plüton ile kavuşuma gidiyor.

Ne kadar atik ve heyecanlı olsak da üslubumuza dikkat etmemiz gerekiyor. İletişim problemleri yaşanabilir, bilgi aktarımlarında sıkıntı olabilir. Gereksiz ısrar ve inat yerinde içimizde hissettiğimiz bu heyecanı doğru şekilde kanalize etmeye odaklanalım.

Sevgiyle kalın.