Astro günlük 6 Şubat 2022

Astro günlük 6 Şubat 2022

Bugün yine sakarlıklara, ev kazalarına, yaralanmalara açık bir gün. Gün genelinde ani hamlelerde bulunmamaya dikkat edelim. Merkür Retrosu bitse de bugün Ay’ın Merkür ve Plüton ile yapacağı gergin açılar nedeniyle tam rahatlamış hissedemeyebiliriz. Bilgi akışında, iletişimde problemler, gecikmeler yaşayabiliriz.

Büyük söz söylememeye, ağzımızdan çıkacak her kelimeyi dikkatlice seçmeye çalışalım. Pazar günü olması nedeniyle iş trafiğimiz yoğun olmasa da hayatımızdaki otorite figürleri ile kuracağımız diyaloglarda temkinli olalım. Öncelikle karşı tarafı anlayıp dinleyelim. Agresif bir söylemden ve direniş göstermekten kaçınalım. Belki karşımızdaki haklı ve doğru şeyler anlatıyor. Sırf muhalefet olacağız diye itiraz etmeyelim. Haklıyken haksız duruma düşmeyelim.

Bugün sevdiklerimizle planlar yapabilir, sıcak, samimi sofralarda buluşabiliriz. Güneşli havaya aldanmayıp tedbirli olmakta fayda var. Birden rüzgar çıkabilir, bulunduğumuz yer ile gideceğimiz yer arasında sıcaklık farkı olabilir. Sağlığımıza, yediklerimize özen gösterirken, doktorumuza danışarak vitamin desteği alabiliriz. Ateşli hastalıklar, boğaz ağrıları; burun, geniz akıntılarına açık bir gündeyiz.

Sevgiyle kalın.