Astro günlük 26 Haziran 2022

 Astro günlük 26 Haziran 2022

Yarın Yeniay enerjisi ile dolu, yoğun bir gökyüzü gündemi olan haftaya giriş yapacağız. Bugün ise tam tersi dinlenme ve kendimize vakit ayırma zamanı. Farkındaysanız fırtına öncesi gökyüzü hep bize bir durma, sakinleşme ve hazırlanma zamanı tanıyor. Bunu verimli bir şekilde değerlendirmek ise bizim elimizde. Bugün kendimizi çok yormamaya çalışalım, ağır işler yapmayalım. Sosyalleşip, sevdiklerimizle keyifli vakit geçirelim. Kişisel bakım, estetik, güzellik, alışveriş, dekorasyon, temizlik gibi etkinlikler yapabiliriz.

Dünyamız değişim, karmaşa ve akıl karışıklığı halinde. Ve bunlarla başa çıkmak için bildiğimiz, öğrendiğimiz eski yöntemler işe yaramayabilir. “Hep aynı şeyleri yaşıyorum”, “ne yapsam kurtulamıyorum” dediğimiz noktada gelişmekte olan yeni enerji frekansımıza uyum sağlayamıyor olabiliriz. Sanki günler birbirinin aynısı gibi ilerlese de tam bir sene öncesini düşünün. Neredeydik, nerelere geldik? İşte günlük tutmak, rüyalarımızı yazmak bu yüzden önemli. Bir yandan bize yol gösterirken bir yandan geçmiş sayfaları karıştırdığımızda gelişimimizi daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Eğer içimizden bir ses bir şeyleri bırakıp ilerleme vaktini söylüyorsa onun yönlendirmesini dinleyelim. Zaferlerimizi kutlamayı bilsek de onların gölgesine sığınmak yerine konfor alanından çıkıp yepyeni bir dünyaya adım atabilmeliyiz. Geçmişte bize mutluluk veren olayları tekrar canlandırma ve zoraki sürdürme çabası yerine cesaret pelerinimizi takıp kendimizi geliştirmeye koşalım. Ruhani evrimleşmeyi durdurmaya çalışmak, ayak diremek nafiledir. Akışa güvenin, rahatlayın ve izin verin. Yaşanan her şeyin bütünün ve evrenin hayrına olması dileğiyle.

Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir