Astro günlük 16 Haziran 2022

 Astro günlük 16 Haziran 2022

Bugün gökyüzünde gündem çok yoğun. Venüs ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu nedeniyle rüzgârı arkamıza alıp tam yol ileri gidiyoruz. Hayatımızı kökten etkileyecek, mühim kararlarımızı alırken gökyüzünden gelen yardım eli sayesinde önümüzü daha iyi görebiliriz. Özellikle ikili ilişkiler konusunda önemli adımlar atabilir, eğer bir ilişkimiz yoksa kaderimizde yer alan kişi ile tanışabiliriz. Kuzey Ay Düğümü hayatımızda daha ileriye gitmemiz için kazanmamız gerekenleri temsil eder. Ve elbette ki partnerimiz bu yolda başrolü oynar.

Kiminle görüşürsek, birlikte olursak o kişiden etkileniriz, yansıtırız. O nedenle sadece vakit geçirmek, oyalanmak için bize bir şey katmayan insanları hayatımızda tutmamalıyız. Bu kavuşum sayesinde partnerimizle olan ilişkimiz, sohbetlerimiz bizi daha ileriye taşıyabileceğinden konuşmamız gereken konuları bugün masaya yatırabiliriz. Güneş ve Satürn arasındaki olumlu açı da baba, patron, yönetici gibi otorite figürleriyle yapacağımız zorlu görüşmeler için bize destek veriyor. Toplantı ve görüşmelerimizi bugün yapabilir, alınacak kararları hızlıca sonuca bağlayabiliriz.

Bugün gerçekleşen Güneş Neptün karesi ise yanılsamalara karşı bir hatırlatma yapıyor. Gerçek dışı ve yere basmayan planların peşinde koşmak yerine kendimize karşı dürüst olmalıyız. Hayal kırıklığına neden olan kişilerde yüksek beklenti içerisine girmekten kaçınalım. Enerjimizi verimli kullanmayı öğrenmeliyiz. Hem yoğunlaştığımız konular hem de vakit harcadığımız insanlar hayatımızdan ne götürüyor, ne kazandırıyor? Gerektiğinde hedeflerimizi revize edebilmeliyiz. Gerektiğinde vaktimizden, enerjimizden çalan, bizi aşağı çeken insanlarla vedalaşabilmeliyiz.

Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir