Astro günlük 14 Mayıs 2022

 Astro günlük 14 Mayıs 2022

16 Mayıs Pazartesi günü sabah saat 07:13’te Akrep burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bugün saat 13:33’te Ay’ın Akrep burcuna girmesi ile tutulmanın etkilerini en üst seviyede hissetmeye başlayacağız. 19 Kasım tarihinde Boğa burcunda gerçekleşen Ay tutulmasının ve devamında hayatımızda yaşanan olayları, değişimleri hatırlayalım. Pazartesi günü gerçekleşecek olan tutulma ile bu olayların devamı niteliğinde gelişmeler yaşanabilir.

Akrep burcu intikamı, hırsı sever ve tıpkı bir akrep gibi derinden, gizli gizli sokularak beklemediği anda sokar, zehrini akıtır.  Fakat aynı zamanda Akrep burcu şifalanmayı, dönüşümü anlatır. Çok bilgedir ve bu bilgeliği ile övünmeyi asla sevmez. Yani Akrep burcunun birden fazla versiyonu vardır. Temsil ettiği gibi derindir, gizemlidir asla yüzeysel değildir. O’nu anlamak da hiç kolay değildir. Bu tutulma ile hayatımıza hangi Akrep’i çekeceğimizi kendimiz belirleyeceğiz.

İçimizde kabaran kıskançlık, kıyaslama, kin duygularının oyuncağı mı olacağız? İkili ilişkilerimizdeki davranış şeklimizi bu duygular mı belirleyecek? Yoksa önce kendimize sonra etrafımızdakilere şifa mı olacağız? Bildikçe aslında hiçbir şey bilmediğimizi farkına varabiliriz. Bilgi okyanusunda payımıza düşenin bir damla bile olmadığını keşfedebiliriz. Dürtülerimizin kurbanı olup pişmanlıklar girdabında kaybolmak ya da sevginin, huzurun kollarında güven içinde akışa teslim olmak, bu tutulmada seçim sizin!

Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir