Astro günlük 14 Haziran 2022

 Astro günlük 14 Haziran 2022

Bugün 14:51’de Yay burcunda saat Süper Dolunay meydana geliyor. Dolunaylar hesaplaşma, eksikleri tamamlama ve defteri kapama zamanlarıdır. Ay’ın dünyamıza en yakın pozisyonda olması nedeniyle “süper” adını alan bu dolunayda rüyalarımızda artış yaşayabiliriz. Bilinçaltımızda gizli saklı kalmış kişiler ve olaylar rüyamızda ortaya çıkabilir. Her rüya kişiye özeldir. Gördüğümüz semboller her bir kişi için farklı anlamlar içerebilir. Bu nedenle internette rüya yorumları okurken, rüyamızı birine anlatırken dikkatli olmalıyız. Olumsuz yorumların enerjisini gün boyunca sırtımızda taşıyıp karamsarlığa düşmemeliyiz.

Elbette ki günlük hayatımızda yaşadığımız stresli hayatın rüyalarımıza yansıyan birkaç senaryosu vardır. Kendimizi koşarken, birilerinden kaçarken görebiliriz. Vücudumuzun atamadığı gergin enerjisini dışa vurma yoludur bu rüyalar. Eğer sınırlarımızın ihlal edildiğini düşünüyorsak, gündelik yaşamda bizi huzursuz eden ve kurtulamadığımız, kaçamadığımız kişiler varsa (örneğin işyerindeki yöneticimiz) rüyamızda evimize birinin girdiğini, sevmediğimiz misafirler geldiğini görebiliriz. Yine de genel yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıyız.

Uyandıktan sonra rüyanın bize hissettirdiği duyguları da göz ardı etmemeliyiz. Rüyalarımız bize çok fazla mesaj verir, onları sağlıklı takip edip yakından tanımak için mutlaka yazmalıyız. Sabah gözümüzü açtığımızda kâğıt kaleme koşmaya üşensek de telefona birkaç kelime not alabiliriz. Yanımızdaki kişiye bahsedebiliriz. Gün içerisinde de bir tetikleyici ile rüyaları hatırlayabiliriz. Rüya defterimizde yazanlara dönüp baktığımızda birçok olayın çözümünün yer aldığını ve habercisi olduğunu farkına varırız. Bu dolunay ile birlikte bir rüya defterine başlamaya ne dersiniz?

Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir