Astro günlük 11 Mayıs 2022

 Astro günlük 11 Mayıs 2022

Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bugün Koç burcuna geçiyor. Jüpiter aynı burca yaklaşık 12 yılda bir gelir. Yani en son Haziran 2010 – Haziran 2011 döneminde Jüpiter Koç burcunda seyrediyordu. Bu tarih aralığında hayatımızda hangi olaylar hız kazandı, neleri başlattık, öncü olduk bir hatırlayalım. O zamanlarda kazandığımız tecrübelere bugün ihtiyacımız olabilir.

Jüpiter 28 Ekim tarihine kadar Koç burcunda kalacak.  Bu dönemde kendimizi daha cesur, atik ve girişken hissedebiliriz. İçimizde yeni bir şeylere başlama hevesi canlanabilir. Zira Jüpiter Koç’ta şans getirirken Balık’ta olduğu kadar şefkatli ve merhametli bir şekilde herkese verici değildir. Hareket edenin, koşturanın, başlatanın yanında olmayı tercih eder.

Koç burcu ayrıca hedef koymayı, hedefe odaklanmayı sever. 2022’ye girerken kendimize koyduğumuz hedefleri hatırlayalım. Sahi bu hedeflerin neresindeyiz? Hayatın bize getirdikleri nedeniyle bu hedefler değişmiş olabilir. Belki bazılarını gerçekleştirdik bile. Bize uygun olmayanların üzerine çizik atsak bile yenilerini hemen yerine koymalıyız. Bu dönemde rotamızı belirleyip, cesaretimizle emin adımlarla ilerlemek daha kolay olacaktır.

Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir