Ankara Sigorta’dan klasik ve antika otomobil sahipleri için yeni ürün: Ankara Klasik

 Ankara Sigorta’dan klasik ve antika otomobil sahipleri için yeni ürün: Ankara Klasik

Ankara Sigorta, Türkiye’nin en köklü sigorta şirketlerinden biri olarak, yeni ürün olan Ankara Klasik’i tanıtmak için özel bir imza töreni düzenledi. Ankara Klasik, klasik ve antika otomobil sahipleri için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Ankara Sigorta, Türkiye’nin en köklü sigorta şirketlerinden biri olarak, yeni ürün olan Ankara Klasik’i tanıtmak için özel bir imza töreni düzenledi. Ankara Sigorta Genel Müdürü Vefa Murteza ve Antika Otomobil Federasyon Başkanı İlker Tayalı’nın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte ayrıca İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Emre Dursun, Ankara Sigorta’nın Ankara Klasik Proje Ekibi (Kaan Tezyel, İlknur Bal ve Handan Evren) de yer aldı. Bu özel etkinlikte Ankara Klasik, antika ve klasik araç sahipleri için özel tasarlanmış trafik ve kasko ürününü içeren bir kampanya olarak kamuoyuna duyuruldu.

Ankara Klasik, adından da anlaşılacağı gibi klasik ve antika otomobil sahipleri için mükemmel bir çözüm sunuyor. Bu özel ürünün en dikkat çeken özelliği, sahiplerine tüm araçlarında %25 oranında fiyat avantajı sağlaması. Ankara Klasik proje ekibine göre, klasik araç koleksiyoncularının ve tutkunlarının güvende hissetmelerini ve yatırımlarını korumalarını sağlayacak bir fırsat olarak büyük ilgi görecek.

Ankara Sigorta Genel Müdürü Vefa Murteza, bu yeni ürünün önemini vurgulayarak şunları söyledi: “Ankara Klasik, Türkiye’nin zengin antika otomobil mirası ve tutkulu koleksiyoncuları için özel olarak tasarlandı. Biz de Ankara Klasik ürününü araçlarının sahipleri için ne kadar kıymetli olduğunun bilincinde aynı özveri ile güvence altına almayı amaçladık. Ankara Sigorta olarak yeni ürünümüz ile, en değerli varlıkları koruma konusundaki taahhüdümüzü bir kez daha yineliyoruz.”

Ürünün lansmanı sırasında Antika Otomobil Federasyon Başkanı İlker Tayalı da bir konuşma yaparak, “Antika Otomobil Federasyonu olarak, çatımız altındaki tüm dernek üyelerini yakından ilgilendiren bu anlaşma ile Ankara Klasik’i tüm Türkiye klasik otomobil sahipleri ile paylaşmak ve öncelikli olarak dernek üyelerimizin bu büyük avantajdan yararlanmaları için bir an önce çalışmalarımıza başlamak istiyoruz. Ankara Klasik ile ülkemizdeki klasik otomobil dernekleri üyelerinin uygun şartlarda, otomobillerinin hak ettikleri geniş kapsamda sigorta teminatlarına kavuşması adına, yaptığımız anlaşmanın gururunu taşıyoruz” dedi.”

İlginizi Çekebilir