Anadolu Sigorta müşteri deneyimi dönüşümü alanında ödül kazandı

 Anadolu Sigorta müşteri deneyimi dönüşümü alanında ödül kazandı

Anadolu Sigorta, yeni nesil dijital sigortacılık servisi “Juno” mobil uygulaması ile Amerika’nın en prestijli teknoloji ödüllerinden biri olan “Celent Model Insurer 2022” yarışmasında “Customer Experience Transformation- Müşteri Deneyimi Dönüşümü” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Anadolu Sigorta, yeni nesil dijital sigortacılık servisi “Juno” mobil uygulaması ile Amerika’nın en saygın teknoloji ödüllerinden birine layık görüldü. Celent Danışmanlık tarafından düzenlenen “Celent Model Insurer 2022 Ödülleri” yarışmasında “Customer Experience Transformation – Müşteri Deneyimi Dönüşümü” alanında ödül kazanan Anadolu Sigorta, yüzlerce katılımcı firmanın değerlendirildiği kategoride seçilen 4 şirketten biri oldu.

Dünyanın dört bir yanından yüzlerce şirketin katıldığı ve dijital hizmetleriyle değerlendirildiği “Celent Model Insurer 2022” yarışmasında ödül almaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını açıklayan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı, “Geçtiğimiz yıl aynı yarışmada ‘Sosyal Ağ Analizi ile Organize Suistimal Tespiti’ projesiyle ödül kazanmıştık. Bu yıl, klasik sigortacılık anlayışından farklı bir deneyim sunan mobil uygulamamız Juno’nun, global bir arenada ödüle layık görülmesini çok önemsiyoruz.” açıklamalarında bulundu. Dijital sigortacılık alanında müşterilerin hayatını kolaylaştıran, pratik ve hızlı çözümler üzerindeki çalışmalarının her geçen gün hız kazandığına değinen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk ise; “Başarılarımızın tescillenmesi bizleri mutlu ederken, yaptığımız işlerin ne kadar doğru ilerlediğini de gösteriyor. Ağırlıklı olarak gençlere hitap eden platformumuz Juno’yu farklı hizmet ve servisler ile geliştirerek, önümüzdeki dönemde yeni uygulamalarla ön planda olmaya devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir