Anadolu Sigorta, kasko sigortası ile bütçeye uygun alternatifler sunuyor

Anadolu Sigorta, kasko sigortası ile bütçeye uygun alternatifler sunuyor

Anadolu Sigorta, araç sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği tüm teminatlarla her bütçeye özel kasko sigortası alternatifleri sunuyor.

Anadolu Sigorta, aracını kasko sigortası ile güvence altına almak isteyen müşterilerine her bütçeye uygun alternatifler sunmaya devam ediyor. Birleşik Kasko Sigortası ile araç sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği tüm teminatlarla tam güvence sağlayan Anadolu Sigorta, Elektrikli Araç Sigortası ile elektrikli/hibrit araçları koruma altına alarak sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir dünya için de katma değer yaratıyor.

Birleşik Kasko Sigortası ile araçların çalınması, yanması ya da hasara uğraması gibi risklere karşı teminatlar sunan Anadolu Sigorta, ihtiyaca ve bütçeye uygun ek teminatlarla kasko sigortasının kapsamını genişletme imkânı da sağlıyor. Anadolu Sigorta’dan yaptırılan Birleşik Kasko Sigortası kapsamında; hasarsızlık indirimi koruma ve cam hasarı koruma ek teminatlarından mini onarım hizmetine, çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün 24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar birçok ayrıcalık sunuluyor. Kullanım tipi hususi otomobil ve kamyonet panel/glass van olan elektrikli/hibrit araçlar için düzenlenen Elektrikli Araç Sigortası kapsamında elektrik motorlu araç klozu ile aracın bataryası teminat altına alınıyor.

HASARLI ARAÇ VALE İLE TESLİM ALINIYOR

Anadolu Sigorta kasko poliçesinin öne çıkan özelliklerinden söz eden Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ali Kaplan; “Sınırsız ihtiyari mali mesuliyet teminatı ile kaza durumunda karşı tarafa verilen maddi hasarların karşılanabilmesi için limitsiz güvence sağlanıyor. Cam Hasarı Koruma teminatı ile poliçe dönemi içinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılıyor. Anadolu Sigorta’dan kasko sigortası yaptırılan, ilk tescilli sigortalımız adına yapılmış son model sıfır araç, sigorta süresinin ilk bir yıllık süresi içinde çalınır ya da pert olursa aynı marka/model/model yılında aracın anahtar teslim sıfır km satış fiyatı üzerinden ödeme yapılıyor. Anadolu Mini Onarım Hizmeti ile, araçlarda poliçenin geçerli olduğu süre boyunca oluşabilecek, küçük ölçekli hasarları, belirli limitler dahilinde hasarsızlık indirimi etkilenmeden ve sigortalımızdan herhangi bir ücret talep etmeden gideriyoruz. Sigortalılarımız poliçelerine ek prim ile Tam Bakım Teminatı ekleyerek, boya yüzeyi temizleme ve parlatma, araç check-up ve ekspres motor temizleme hizmetlerinden 1 defa ücretsiz yararlanabiliyor. Kasko teminatı kapsamında bir hasar meydana geldiğinde, hasarlı aracı İstanbul, Ankara ve İzmir ili içinde diledikleri adresten vale ile teslim alıp anlaşmalı servislerimize götürüyoruz, onarılmasını sağlayıp sigortalımıza teslim ediyoruz” diye konuştu.

Anadolu Sigorta’da kasko poliçesi bulunanlar, mobil uygulama Sigortam Cepte’yi kullanarak poliçelerinin teminat, ödeme gibi detaylarını görüntüleyebiliyor, poliçelerini inceleyebiliyor ve pek çok asistans hizmetini tek tıkla talep edebiliyor. Kasko sigortası poliçesi kapsamında ayrıca, aracın içinde bulunan kedi ve köpeklerin kaza nedeniyle oluşabilecek tedavi masrafları da teminat altına alınıyor.