Unico Sigorta’da hedef 5 yılda 1 milyon müşteri

 Unico Sigorta’da hedef  5 yılda 1 milyon müşteri

Türkiye sigorta sektöründeki faaliyetlerine 27 yıl önce Commercial Union markasıyla adım atan Aviva Sigorta, United Insurance Company – UNICO Sigorta olarak gerçekleştirdiği marka değişikliğini, Grand Tarabya Hotel’de iş ortaklarına duyurdu. United Insurance Company – UNICO Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu’nun katıldığı gecede brokerlardan acentelere, finans dünyasından çalışanlara kadar 300 kişi ünlü TV Yapımcısı, Programcısı ve Dizi Oyuncusu Kadir Çöpdemir sahne aldı.
Çöpdemir ve Tabakoğlu’nun acentelerle birlikte sahneden özçekim gerçekleştirmesinin ardından Orkestra Kurumsal’ın sahne aldığı gece, UNICO Sigorta Yönetimi’nin aile fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

ACENTELERLE BERABER YÜRÜYECEK
Avrupalı finans devleri İngiliz EMF Capital Partners, Alman kalkınma bankası DEG ve Hollandalı kalkınma bankası FMO’nun güçlerini birleştirmesiyle United Insurance Company – UNICO Sigorta olarak devam ediyor. Sektörün en yeni markası UNICO Sigorta, Aviva Sigorta’dan gelen tecrübesini ekibiyle birlikte iş ortaklarına yansıtarak elementer branşta faaliyetlerine devam edecek. Sektörde hem kurumsal hem de bireysel müşterileri adına %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıkan UNICO Sigorta; yangından otoya, sorumluluktan mühendisliğe, nakliyattan tarıma birçok farklı branştaki ürün gamı ve uygun fiyat politikası doğrultusunda acenteleriyle el ele yürüyecek.

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply