TÜSAF Yönetim Kurulu’nun ikinci toplantısı Ankara’da gerçekleşti

TÜSAF Yönetim Kurulu ikinci toplantısını Ankara’da gerçekleştirdi. Toplantıda, mesleki sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı.

Özellikle hayati önem taşıyan mesleki sorunların çözüme kavuşturulabilmesi için sunulan önerilerin hukuki sonuçlarının araştırılması ve uygulanabilirliğiyle ilgili resmi görüşlere başvurulması için çalışma başlatıldı.

Başkan Murat Büyükçelebi sponsorluk çalışmaları hakkında yönetim kurulunu bilgilendirdi. Kasım ayında düzenlenecek İzmir, Antalya ve Trabzon toplantılarına katılım hakkında görüşmeler yapıldı.

Toplantının ikinci bölümüne davet üzerine SAİK Başkanı Hüseyin Kasap katıldı. SAİK’in devam eden çalışmaları ve önümüzdeki günlerde planlanan çalışmalar hakkında bilgi veren Kasap, TÜSAF Yönetim Kurulu’nun sorduğu sorulara cevap vererek, istişare edilen konuların detayları hakkında görüşlerini bildirdi.

TÜSAF İLE NEOSİNERJİ ORTAK ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRECEK

Toplantının son bölümü bir yazılım firması olan Neosinerji’nin acente portalı ve yazılım uygulamaları hakkında yaptığı sunumla devam etti. Neosinerji ve TÜSAF Yönetim Kurulu ortak çalışma yapma konusunda görüş birliğine vardı.

Neosinerji Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilmiş olan babonline Sigortacılık Portalı, acentelerin çalışmakta olduğu tüm sigorta şirketlerinin sistemlerine bağlanarak online ve gerçek zamanlı teklif almalarını ve poliçe düzenlemelerini, tahsilat yapmalarını sağlayan, akıllı mobil cihazlar dahil her türlü cihaz üzerinde çalışan, Bulut Bilişim Teknolojisi ile Microsoft Azure Platformu’nda geliştirilmiş olan, uçtan uca çözüm sunan bir sigortacılık uygulaması. Uygulama 2048 bit şifreleme ve veri güvenliği konusundaki güvenlik kalkanlarıyla da acenteler için son derece güvenilir bir altyapı oluşturuyor. Ayrıca, akıllı harita entegrasyonlu raporlama, CRM, müşteri doküman yönetimi, çapraz satış, akıllı yenileme sistemlerinin yanı sıra kurumların sistemlerine de veri aktarımı ve enterasyonu sağlamaktadır.

 

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply