Sigortalının hayatı mobil uygulamalar ile kolaylaşacak

Konuyla ilgili düşüncelerini belirten Liberty Sigorta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Süderbay, yenilikçi teknolojik yaklaşımlarla, müşteri ve iş ortaklarının daha kolay iletişim kurmalarını sağladıklarını söyledi. ‘Sigorta Mobil’ uygulamasıyla teknoloji alanında sektörün öncülerinden olmayı hedeflediklerini bildiren Süderbay, iPhone’a özel bir uygulama olan Sigorta Mobil ile Liberty müşterilerinin hasar anında sigorta kapsamındaki ihtiyaçlarını yer ve zaman kısıtlaması olmaksızın karşıladıklarını ifade etti.

‘LIBERTY SİGORTA MOBİL İLE MÜŞTERİLERİMİZİN 7/24 YANINDAYIZ’
Akıllı telefon kullanıcı sayısı ve buna paralel olarak mobil internet kullanım oranlarının hızla arttığı Türkiye’de, çağın gereksinimlerinin göz önünde bulundurulması gerektiğine dikkat çeken Liberty Sigorta Pazarlama Müdürü Tuncay Küçükpınar ise, özellikle sigortacılıkta en önemli detaylardan biri olan hasar servislerinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının tam olarak karşılanması gerektiğine inandığını söyledi.
Küçükpınar, konuşmasına şöyle devam etti: “Liberty Sigorta Mobil uygulamasıyla, akıllı telefon üzerinden hasar ihbarı yapabilme, en yakın acente ve anlaşmalı servis bilgilerini görüntüleme, hasar yeri konumunu, hasar fotoğraflarını ve diğer bilgilerini Liberty Sigorta Hasar Hizmet Merkezi’ne tek tuşla kolaylıkla paylaşabilme imkânı sağlıyoruz. Hasar sonrasında sigortalılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak ve onların yanında olduğumuzu sürekli hissettirecek bir uygulama tasarladık. Müşterilerimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabilirler.”

Yorum yazın