Sektörün ilk mobil şubesini açan Vakıf Emeklilik’ten bir ilk daha

Türkiye’nin önde gelen emeklilik şirketlerinden Vakıf Emeklilik, geçen yıl başlattığı mobil şube uygulamasında yeni bir döneme girdi.

Yıllık hayat, ferdi kaza ve bireysel emeklilik ürünlerini geçtiğimiz yıl başlattığı yeni cep şubesi ile bireylerle buluşturan Vakıf Emeklilik, İOS, Android ve Windows Phone 8 platformlarında zaman ve mekan sınırı olmaksızın kredi kartı ile bireysel emeklilik katkı payı ödemesi uygulamasına başladı.

Vakıf Emeklilik’in geçen yıl başlattığı mobil şube ile katılımcılar, her an her yerden internet şubesine cep şube üzerinden girerek, hesap hareketlerini ve fon performanslarını takip edebiliyor ve yapmak istedikleri değişiklikleri kolayca ve hızlıca gerçekleştirebiliyor.

Katılımcı olmayan bireyler ise muhtemel birikim tablosundan yaş, katkı payı, toplu ödeme tutarı ve planlarını seçerek emeklilik dönemlerinde sahip olacakları tahmini birikimlerini hesaplayabiliyorlar.

Ayrıca mobil şubede, bireysel emeklilik sistemi dışında Vakıf Emeklilik ile ilgili güncel haberler ve gelişmeler de yer alıyor. Vakıf Emeklilik’in diğer ürünleri olan yıllık hayat ve ferdi kaza için de kullanıcılara vefat, maluliyet ve hastalık durumlarında bekledikleri teminata göre ödemeleri gereken yıllık tahmini tutarlar sunuluyor. Kullanıcılar ayrıca otomatik arama özelliği ile kolayca müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor.

BES KATILIMCILARI İÇİN YENİ BİR UYGULAMA

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, mobil internet kullanıcı sayısının milyonları aştığı günümüzde bireylerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla sektörde mobile yatırım yapan ilk şirketlerinden biri olduklarını anımsatarak, şunları dile getirdi:

‘’Katılımcılarımızın tüm hesap hareketlerini takip ederek, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri cep şubesini geçen yıl açtık. Şimdi de BES katılımcılarımızın hayatını kolaylaştıracak yeni bir uygulamayı kullanıma sunduk. Müşterilerimizin gelecek hayalleri için çalışan şirketimiz,  yenilikleriyle bu hayale ulaşmayı kolaylaştırmayı hedefliyor.’’

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply