Liberty Sigorta’dan acentelere özel hizmetler

Acente Portalı ve Liberty Acente Dünyası Facebook sayfası gibi platformlarla acenteleriyle yakın iletişim içinde olduklarını söyleyen Liberty Sigorta Dağıtım Kanalı Geliştirme Müdürü Eren Gürakar,  Liberty Sigorta’yla çalışan acentelerin gerek ürünler, gerekse aldıkları destek açısından bir adım önde olduklarını belirtti.
Liberty Sigorta acentelerine her alanda destek olmaya devam ediyor. Acentelerin aradığı aidiyet duygusunu Liberty Sigorta’da bulabileceklerini belirten Gürakar, şunları söyledi: “Acentelerimizin, uzun yıllar çalıştıkları müşterilerinin poliçelerini gönül rahatlığı ile bize emanet etmeleri ve konforlu bir çalışma ortamı bulmaları, bizim kısa sürede güçlü bir güven bağı kurmamızı sağlıyor. Özellikle trafik branşında komisyonların düştüğü dönemde acentelerimizi oto dışında ek komisyon protokolleri ve diğer kampanyalarla desteklememiz acentelerimizin  memnuniyetini artırmaktadır.”
Gürakar, Liberty Sigorta’nın düzenlediği acente gezilerine de değindi: “Bölgesel acente toplantıları ve başarılı acenteleri ödüllendirdiğimiz yurt içi ve yurt dışı seyahatler ile acentelerimizin üst yönetim ile bir arada olmaları motivasyonu artırıyor. Bu gezilerde acentelerimizle yeni projeler üretiyor, onların sorularını dinliyor ve cevaplandırabiliyoruz.”

ACENTELERİMİZİ DİJİTAL ORTAMDA DESTEKLİYORUZ
Acentelerinin dijital ortamda da yanında olduklarını ifade eden Gürakar, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Liberty Acente Dünyası Facebook grubu acentelerimiz ile daha yakın iletişim halinde olmak için kuruldu. Bu platformu kullanarak, kampanya duyuruları, fotoğraf paylaşımları yapıyor, yarışmalar düzenliyor ve yeni ürünler hakkında bilgi veriyoruz.”

Yorum yazın