ING Emeklilik’ten herkese ‘İYİ YAŞA’ Hayat Sigortası!

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, Türk insanının ihtiyaçlarına göre tasarladığı ‘İyi Yaşa Hayat Sigortası’nı artık daha fazla kanaldan müşterilerine ulaştırıyor. İyi Yaşa Hayat Sigortası, prim ve yenileme garantisiyle 326 ING Bank ve 375 ING Emeklilik acentesinden sonra 116 Anadolubank şubesinde kendisini ve sevdiklerini her koşulda güvence altına almak isteyenleri bekliyor.

‘HERKES İYİ YAŞASIN’
ING Emeklilik, geçtiğimiz sene müşterilerinin hizmetine sunduğu prim ve yenileme garantisiyle ‘İyi Yaşa Hayat Sigortası’ hayat boyu yaşanabilecek olumsuz durumları öngörerek kişiye özel çözümler sunuyor. İyi Yaşa Hayat Sigortası’nı kendisini ve sevdiklerini her koşulda güvence altına almak isteyenlerin hayat sigortası olarak konumlandıran ING Emeklilik, satış kanallarını genişleterek ürünü artık daha geniş kitlelere ulaştırıyor.
Hizmete sunulduğundan bu yana İyi Yaşa Hayat Sigortası’nı müşterilerine acente ve banka kanallarından ulaştıran ING Emeklilik, ürünü daha fazla kişiye tanıtmak için yazılı basın, radyo, dijital ve açık hava kanallarında geniş bir medya kampanyası yürüttü. İstanbul, Bursa, Ankara, Adana ve İzmir olmak üzere beş büyük ilde roadshow gerçekleştiren ING Emeklilik, acentelerle buluşarak ürünü tanıttı.

‘RİSKLER BUGÜNDEN ÖNGÖRÜLÜYOR’
Müşterilerinin finansal geleceklerini güvence altına almalarına yardımcı olma misyonuna paralel, ING Emeklilik olarak ürünleri tasarlarken müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduklarını ve ING’nin global tecrübesinden, bilgi birikiminden ve müşteri deneyimi konusundaki uzmanlığından yararlandıklarını kaydeden ING Emeklilik Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Deniz Kalafat Uysal, “Müşterilerimizin yıllar içerisinde artacak risklerini biz bugünden üstleniyoruz. Hatta bununla da yetinmiyor, sağlık durumlarını sorgulamadan yenileme garantisi sunuyoruz” dedi.
İyi Yaşa Hayat Sigortası’nın, ING Emeklilik acenteleri ve ING Bank şubelerinden sonra 116 Anadolubank şubesinde de satışa sunulduğunu belirten Uysal, hayat branşının son dönemde öneminin arttığını vurguladı. Uysal, “Vefat, sakatlık veya gelir sıkıntısı ihtimalinde ortaya çıkan finansal problemleri çözmesi nedeniyle hayat sigortasının bireysel emeklilik için tamamlayıcı yönü olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.

PRİM VE YENİLEME GARANTİSİ
Kişilerin gelirine göre belirlenen teminatlar doğrultusunda, ilk prim ödemesinden hemen sonra koruma sağlamaya başlayan ürün, maluliyet durumunda sigorta sahibine, vefat durumunda ise yakınlarına ödenecek tazminat sayesinde finansal koruma sağlıyor.
Müşterinin sağlık durumu kötüye gitse bile, İyi Yaşa poliçeleri yıllar boyunca sorgusuz sualsiz yenileniyor ve yenileme için müşterilerden herhangi bir tıbbi inceleme ve değerlendirme istenmiyor. Ayrıca İyi Yaşa Hayat Sigortası’nda, sigorta süresi içinde ödeme planındaki prim tutarlarına sadık kalarak sürpriz prim artışları yapılmayacağına dair garanti veriliyor.

SİGORTA SÜRESİ 5 YIL
İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahip olmak için 41 yaş altı müşterilerin, 400 bin liraya kadar sadece başvuru formunda yer alan sağlık beyanını doldurmaları yeterli. İki paket halinde sunulan ‘İyi Yaşa Hayat Sigortası’nın, minimum sigorta süresi her iki paket için 5 yıl olarak belirlenirken, her iki pakette de sigorta süresi ile sigortalı yaşı toplamı 65’i geçemiyor. Kredi kartına yıllık peşin ya da 9 taksit seçeneği bulunan İyi Yaşa Hayat Sigortası teminatları, maksimum 1 milyon 600 bin liraya kadar çıkıyor.


ING Emeklilik’ten İyİ Yaşamak için tam destek

ING Emeklilik, ürünü alan müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için hoş geldiniz hediyesi olarak bir yıl boyunca sağlıktan spora, hukuksal danışmanlıktan teknoloji ve eğlenceye kadar farklı konularda kişisel destek hizmeti sunuyor. Poliçesi aktifleştikten sonra müşterilerin adresine gönderilen pakette, danışmanlık hizmetlerinin detaylarının anlatıldığı kitapçık ve üyelik kartı yer alıyor.
Üçer aylık dönemlerde, müşterilerin e-posta adreslerine güncel bültenler gönderen ve fırsatlar hakkında bilgi veren ING Emeklilik ayrıca, müşterilerine danışma hattından 7 gün 24 saat destek veriyor.
Prim ve yenileme garantisiyle sunulan İyi Yaşa Hayat Sigortası’na, ING Bank, Anadolubank şubelerinden ve ING Emeklilik acentelerinden ulaşmak mümkün.

Yorum yazın