Generali Sigorta’dan 7/24 her yerden ulaşılabilir kasko

Generali Sigorta, müşterilerine sunduğu kolay ulaşılır kasko ürün paketleri ile araçlar başta olmak üzere sürücüleri beklenmedik riske karşı koruma altına alıyor. Sigortalıların isteği doğrultusunda sahip olabilecekleri kasko ürünleri kapsamında ‘Prestij Kasko Ekstra’, ‘Mini Kasko Ekstra’ ve ‘Mini Kasko’ ürünleri 149 liradan başlayan fiyatlarla farklı içerik ve teminatlarla müşterilerin hizmetine sunuluyor. Generali’nin Kişisel Sigorta Danışmanları modern satış kanalları üzerinden 1 dakikada teklif ve 3 dakikada poliçe hizmetini her an her yerden ve en hızlı şekilde sunuyor.

YOĞUN TATİL TRAFİĞİNDE YAŞAMI KOLAYLAŞTIRAN ÇÖZÜMLER
Özellikle yaz dönemi kendini yollara atan tatilciler için evlerinden uzakta yoğun trafik baskısının hissedildiği dönemlerde, yaşanan hasar olaylarında kasko poliçelerinde yer alan yardım hizmetlerinin hızlı ve sağlıklı bir şekilde sunulması güven duygusunu artıran faktörler arasında yer alıyor.

Generali Sigorta Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Petar Dobric konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Sigortalıların kendilerini güvende hissetmesinin en etkili yollarından biri risklerini güvence altına almaktır. Sigorta poliçelerinin önemli bir parçası olan yardım hizmetleri de bu açıdan önemli bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Sigortalılarımızın hayatını koruma ve değer katma vizyonumuzla, müşterilerimize ihtiyaç duydukları anda yoğun bir empati duygusu ile yaklaşma felsefesi ile ilerliyoruz. Amacımız yalnızca poliçe satmak değil, doğru poliçeyle müşterinin gerçek ihtiyacını karşılamak. Onlara ürünlerimizle birlikte sunduğumuz yardım hizmetleri ile de 7/24 ihtiyaç duydukları an web sitemiz, 0850 555 55 55 ve KOLAYLA mobil uygulamamız üzerinden tek tuşla Kişisel Sigorta Danışmanlarımıza ulaşarak hayatlarını kolaylaştırmak” sözlerine yer veriyor.

Yorum yazın