AgeSA’dan yeni yıl öncesi toplu ödeme kampanyası

 AgeSA’dan yeni yıl öncesi toplu ödeme kampanyası

AgeSA, yeni yıl öncesi müşterileri için bir kampanya başlatıyor. AgeSA, yıl sonuna kadar BES planına yapılan toplu para yatırımlarını sürpriz hediye fırsatlarıyla buluşturuyor.

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, yeni bir kampanya başlattı. 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olacak Toplu Ödeme Kampanyası, müşterileri yeni yıl öncesi “iyi ki” diyecekleri fırsatlarla buluşturacak. BES planına toplu para yatıran müşteriler hem birikimlerini artırırken hem de katılacakları çekilişle hediye fırsatından birini kazanma şansı elde edecek. Yapacakları yatırım doğrultusunda, devlet katkısından maksimum oranda faydalanabilecek müşterilerin, çekilişe katılabilmek için 31 Aralık tarihine kadar Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’ne 10 bin TL ve üzeri toplu ödeme yapması yeterli. Her 10 bin TL’lik ödemenin bir katılım hakkı kazanacağı çekilişte, daha fazla toplu para ödemesi yapmak kazanma şansını artıracak.

Çekilişin hediye fırsatlarıysa şöyle: 1 kişiye MacBook Pro, 3 kişiye iPhone 13, 5 kişiye Xbox Series X Oyun Konsolu  ve 100 kişiye ise 1.000 TL değerinde Bi’dolu Dijital Çek kazanma fırsatı.

Yağmur Ceren Kural

İlginizi Çekebilir